Bahçeşehir Üniversitesi Mezunlar Derneği ile yapacağınız sponsorluk anlaşması sayesinde Türkiye’nin en büyük mezun organizasyonlarından birinin paydaşı olun!

Bahçeşehir Üniversitesi mezunlarının kişisel ve profesyonel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla BAU Mezunlar Derneği tarafından düzenlenen etkinlik ve projelerde siz de yapacağınız sponsorluk anlaşmaları ile yer alarak markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.  Yıl içerisinde belirli dönemlerde düzenlenen yaz okulları, seminerler, kariyer günleri, bölgesel, ulusal ve uluslararası buluşmalar, sosyal sorumluluk projeleri gibi birçok etkinlikte yer alarak markanızın öğrenciler, mezunlar ve akademisyenler arasında olumlu bir imaja sahip olmasını sağlamak için fırsatlar elde edebilirsiniz. BAU Mezunlar Derneği yayın organları aracılığıyla markanızın reklam ve tanıtım çalışmalarını yayınlayarak BAU mezunları arasında marka tanınırlığınızı artırabilirsiniz. Yer alacağınız etkinlik ve organizasyonlarda markanızın networkünü genişleterek, üniversitemizin mezunları arasında potansiyel çalışanlar ve iş ortakları arayışında olan şirketleriniz için yeni fırsatlar yaratabiliriz.

BAU Mezunlar Derneği ile çalışarak hem Bahçeşehir Üniversitesi mezunlarının girişimlerini geliştirmelerine katkı sağlayabilir hem de markanız için belirlediğiniz kurumsal hedefleri daha kısa sürede hayata geçirebilirsiniz. BAU Mezunlar Derneği ile yapabileceğiniz iş birlikleri ve sponsorluk çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak ve dernek faaliyetlerimizi daha detaylı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Mezundan Mezuna